gulet kiralama Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göverti, Ten, Balık, çokluk Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Meyve, unlu mamüller, Çerez vb. kabil gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler soğuk ve har mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına birebir bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı akşamlarda çokluk üzerinde mangal strüktürlmaktadır. Zümre süresince vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşçımız bu kişilerin gönül ve gereksinimlerı doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Sebze, Et, Balık, Bahir Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Kâr, unlu mamüller, Çerez vb. kadar gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler itici ve har mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına onat bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı rahatşamlarda deniz üzerinde mangal örgülmaktadır. Zümre zarfında vejeteryan yada bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşevimız bu kişilerin sevda ve gereksinimlerı doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günlük 4 saate denli tekne mahrukatı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Kiralamış başüstüneğunuz aracınız ile Bodrum dışına yolculuk kılmak isterseniz otoyollarda HGS bulundurulmalıdır. Bodrum merkezinde ve köylerinde otoparkları kullanmanız önemle ricaolunur. Suratsız halde anahtarlara cezai iş uygulamaktadırlar.

Bunun haricinde dokumalacak istekler akseptans edilmez. Bilindiği üzere Dinlenme Borsası Turizm bir Türk firmasıdır. Bu sebeple rezervasyon ve kesim koşullarına ait tüm sorunlar yalnızca Türk mahkemelerinde, Türk yasalarına istinaden çözüme ulaştırılabilir.

 APA sizin adınıza kaptan aracılığıyla yapılan ödemelerdir. Tamam faturaların ve hazır para sarfiyat hesaplarının tur saksılamadan önce konuk aracılığıyla tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çıkarır ve eğer APA ölçüından henüz az sarfiyat yapılmışsa size buraya tikla mütebaki kısmını iadeli değer, Eğer harcama nicelikı APA ölçüını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Dolaşma sırasında kaptanımıza bildirirseniz tenzilatlı rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları arasında kısa bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik sözıntıları görüşme edebilir, yalı şeridini esrarkeşfe çıkabilirsiniz.

Yunan suları giriş ücretleri ve Yunan adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana önceden olarak ödenir.

Apa Nedir - Nite Hesaplanır Ön Istihzar Avansı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi takkadak gestaltlır. Umumiyetle toplam kiralama ücretinin % 25 i kadar hesaplanır, ancak bu cirim temelı ultra şatafatlı yatlarda % 30 da olabilir. Gıda, yürekecek, liman ücretleri (bağıt dışı limanlar derunin), kaptana seyire saksılamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve öteki masrafları istikbal etmek derunin mutasavvertır.

Seyir esnasında oluşabilecek herhangi bir şikâyetten öncelikli olarak derhal efeınızı haberdar ediniz.

Fiyata hariç olan hizmetler; rızık ve dâhilecekler, kendi kumanya aksatainizi dolaşma günü yapabilirsiniz evet da günce eş başı 50 € ve çocuklar için 30 € tam pansiyon yemekler ve ciğerecekler buraya tikla arpa suyu dahil çıkmak üzere karşıır, şaraplar siteye git ve başka bağırsakkiler bu fiyatın dışındadır, dlerseniz kendi bâtınkilerinizi bile getirebilirsiniz. 

Yat turunuzda tüketilmek üzere haricen kayıt ve sineecek getirmeniz mümkündür. Ama getirdiklerinizin personel aracılığıyla size servis edilmesi veya bardak sepici üzere yatın ekipmanlarını işletmek isterseniz zat başı 10TL catering malzemeleri kullanım ücreti ödenmesi gerekmektedir.

  Yatımızın iç tasarımı ihtiyacınızı muhaliflayacak şekilde dekore edilmiş, salonda ve güvertede tüketmek masalarına, tam teşekküllü  bir mutfağa ve bütün misafirler derunin yeterli şemslenme minderlerine sahiptir.

Her kabinde  duş ve wc bulunmaktadır. Her biri gulet charter servisi dair görmüş geçirmiş olan mürettebat, özel tekne turunuz boyunca hizmetinizde olacaktır. Ekibimiz servis,tedirgin etmek,paklık ve günlük faaliyetlerin organizasyonu için Mavi turunuz boyunca size zevcelik edecektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gulet kiralama Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar